Oferta pracy

Asystent ds. rekrutacji

ACS Słuchmed Sp. z o.o.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w zakresie publikacji ogłoszeń i selekcji CV,

  • prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych

  • kontakt telefoniczny z kandydatami

  • organizacja i prowadzenie rekrutacji w całej Polsce (wyjazdy)

  • współpraca z portalami rekrutacyjnymi

  • wprowadzanie danych do systemu rekrutacyjnego

  • pomocą we wdrażaniu projektów i działań z zakresu miękkiego HR

Nasze wymagania

  • doświadczenie (min. 1 rok) w prowadzeniu rekrutacji lub/i pracy w działach HR

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: psychologia)

  • mile widziane ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi

  • umiejętności organizacyjne

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowa o pracę od pon. do pt., czyli w tygodniu pracujemy, a w weekendy odpoczywamy

  • Uczestniczenie w procesie onboardingu

  • Jesteśmy blisko od samego początku – masz wsparcie, poznajesz swoje nowe obowiązki i zawsze uzyskujesz odpowiedzi na pytania

  • Oczywista ścieżka kariery, czyli wiesz, gdzie zaczynasz i co – przy naszym wsparciu oraz swoim zaangażowaniu – możesz osiągnąć

  • Portal pracownika, czyli wewnętrzny serwis społecznościowy i baza informacji

  • Dofinansowanie dostępu do ponad 1800 placówek medycznych w całej Polsce, czyli pakiet medyczny PZU

  • Ubezpieczenie grupowe, czyli poczucie bezpieczeństwa dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Świetna atmosfera w pracy

  • Program benefitów

  • Raz na 3 lata dofinansowanie do 350 zł do szkieł korekcyjnych, czyli dbamy nie tylko o słuch naszych Pacjentów, ale także o Twój wzrok :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy liderem w branży protetyki słuchu w Polsce. Na co dzień dokładamy wszelkich starań, aby skutecznie rozwiązywać problemy osób niedosłyszących.

Przewiń do profilu firmy