Logo Pracuj.pl

Asystent ds. Rekrutacji (płatne praktyki)

PGB Human ResourcesO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie wywiadów telefonicznych z Kandydatami.
  • Realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne średniego i wyższego szczebla.
  • Pozyskiwanie Kandydatów przy wykorzystywaniu dostępnych narzędzi, w tym m.in. headhuntingu.
  • Selekcja aplikacji.
  • Redagowanie oraz zamieszczanie opisów stanowisk oraz ogłoszeń.
  • Research i analiza rynku.

Nasze wymagania

  • Chęć rozwoju w branży Human Resources.
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Umiejętność otwartej komunikacji, pozytywne nastawienie.
  • Inicjatywa oraz ciekawość poznawcza.
  • Dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • Program płatnych praktyk w wymiarze 3 miesięcy, przygotowujący do pracy na stanowisku samodzielnego Specjalisty ds. Rekrutacji.
  • Wynagrodzenie uzależnione od zrealizowanych celów.
  • Szkolenia wprowadzające na stanowisko pracy.
  • Stałe wsparcie merytoryczne doświadczonych Specjalistów.
  • Możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy i zdobycia praktycznej wiedzy.
  • Realizację ciekawych projektów rekrutacyjnych dla Klientów z różnych branż.
  • Uczestnictwo w konkursach wewnętrznych (nagrody w postaci: kart podarunkowych, nagród rzeczowych, wycieczek zagranicznych).
  • Współpracę w młodym, dynamicznym zespole.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

PGB Human Resources

Od 16-stu lat spieramy firmy w zakresie poszukiwania pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Docieramy do specjalistów o unikalnych umiejętnościach i bogatym doświadczeniu zawodowym.

Aktualne oferty pracodawcy
AR_0422_LDZ_WAI

Asystent ds. Rekrutacji (płatne praktyki), Warszawa