Logo Pracuj.pl

Asystent ds. rekrutacji

OSTINA LTD sp.k.O firmie

3 965–4 748
brutto / mies.
  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 6

OSTINA LTD sp.k.

Juliana Fałata 21

Bielany

Toruń

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Jeśli:
  • Interesujesz się rekrutacją i to właśnie z tym obszarem chcesz związać swoją karierę
  • Chcesz zdobyć doświadczenie w jednej z prężnie rozwijających się firm
  • Jesteś osoba zaangażowaną, kreatywną i niełatwo się zniechęcasz
  • Lubisz dynamiczne tempo pracy i nowe wyzwania każdego dnia
  • Przyjemność sprawia Ci rozmowa przez telefon

Nasze wymagania

  • Wsparcie rekruterów w realizacji projektów rekrutacyjnych
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie osób zainteresowanych pracą w charakterze opiekuna/ki osoby starszej za granicą
  • Przeprowadzanie wstępnych wywiadów z kandydatami
  • Budowanie wewnętrznej bazy Kandydatów
  • MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

To oferujemy

  • Wsparcie oraz możliwość rozwoju oraz pracę w fajnym teamie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00
  • Możliwość awansu i budowania własnej kariery
  • Pakiet premiowy
  • Kartę Multisport oraz prywatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

O nas

O nas

Ostina LTD SK to firma zajmująca się procesami rekrutacyjnym i delegowaniem opiekunów osób starszych do pracy w Niemczech. Dzięki profesjonalnemu podejściu do Klienta, rzetelnej obsłudze firma prężnie się rozwija i zdobywa szerokie uznanie. Główna siedziba znajduje się w Gdyni, oddział boczny w Toruniu. W związku z rozwojem naszych struktur, poszukujemy energicznych osób do obu siedzib, lubiących kontakt z ludźmi i chcących pracować w dobrze zgranym, profesjonalnym zespole. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.ostina.pl

Dołącz do nas!

Asystent ds. rekrutacji, Juliana Fałata 21, Bielany, Toruń