Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1210 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 29.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nr Referencyjny: ARHR/0215/JR
    Opis pracodawcy:

    Grupa People reprezentuje wieloletnie doświadczenie w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi, oparte na czerpaniu inspiracji z partnerskiej współpracy z naszymi Klientami. Mając ugruntowaną pozycję na rynku People świadczy usługi doradcze i rekrutacyjne dla klientów z różnych obszarów, zarówno w trybie projektowym jak na zasadach outsourcingu usług HR.

    Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy poszukujemy Asystenta ds. Rekrutacji do wsparcia działań naszego zespołu, pracującego na rzecz amerykańskiego klienta z sektora finansowego w ramach Biura Rekrutacji w Warszawie.

    Stanowisko:

    Lokalizacja: Warszawa
    Zadania:
    • Wsparcie konsultantów w realizacji bieżących projektów rekrutacyjnych
    • Selekcja oraz wstępna weryfikacja aplikacji (przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych z kandydatami)
    • Przeprowadzanie testów dla kandydatów
    • Koordynowanie spotkań z kandydatami
    • Praca z wewnętrznymi systemami, np. TALEO
    Wymagania:
    • Absolwent lub student ostatnich lat studiów (praca na pełen etat)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – jako warunek konieczny
    • Motywacja do rozwoju w obszarze rekrutacji
    • Pewność siebie, bardzo dobra organizacja pracy, szybkość działania
    Pracodawca oferuje:
    • Możliwość zdobycia niepowtarzalnego doświadczenia zawodowego z zakresu rekrutacji
    • Szansę poznania w praktyce nowoczesnych metod i narzędzi rekrutacyjnych
    • Okazję do zdobycia wiedzy umożliwiającej dalszą karierę w branży
    • Pracę w dynamicznym i prestiżowym obszarze w ramach jednej z wiodących, globalnych instytucji finansowych
    Kontakt:

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wypełniając

    Formulasz zgłoszeniowy

    Wyślij CV