Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. rekrutacji

FAIS sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne z branży metalurgicznej oraz pokrewnych,

  • Stały kontakt z kandydatami i pracownikami oraz budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji partnerskich,

  • Przygotowywanie opisów stanowisk oraz redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych,

  • Przeprowadzanie wstępnej weryfikacji i selekcji kandydatów,

  • Tworzenie profili osobowych po polsku i angielsku,

  • Obsługa administracyjna procesu rekrutacyjnego (wprowadzanie danych do systemu, umawianie spotkań rekrutacyjnych z kandydatami oraz rekrutacja zdalna),

  • Koordynowanie kwestii formalnych związanych z procesem zawarcia umowy oraz jej realizacji,

  • Koordynowanie procesu uzupełniania dokumentacji pracowniczej przed podjęciem zatrudnienia przez kandydatów,

  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy ,

  • Dbanie o płynny obieg dokumentów i informacji,

  • Monitorowanie przebiegu współpracy oraz dbanie o dobre relacje z partnerami zagranicznymi,

  • Organizacja oraz koordynowanie transportu pracowniczego, w tym aktywna współpraca z dostawcami usług transportowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych miłe widziane

  • Wykształcenie średnie bądź wyższe

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, kreatywność, asertywność

  • Samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność

  • Zaangażowanie oraz dobra organizacja czasu pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,

  • Dodatkowy wysoki system premiowania,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Prywatną opiekę medyczną, MultiSport

  • Aktywne wsparcie na każdym etapie realizacji projektów

  • Szereg szkoleń wewnętrznych podczas procesu wdrożenia

  • Ciekawą, pracę na samodzielnym stanowisku

  • Swobodę w działaniu adekwatną do doświadczenia i umiejętności

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu

  • Zdobywanie cennego doświadczenia w rekrutacji na branżowe stanowiska specjalistyczne

  • Biuro zlokalizowane w samym centrum Wrocławia

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Gwarantowana dodatkowa premia na start oraz pakiet powitalny po pozytywnym przejściu procesu rekrutacji

  • Pracę w miłym, profesjonalnym zespole który zawsze służy wsparciem i pomocą

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się w realizacji kontraktów w branży metalurgicznej na terenie Belgii, Holandii oraz Niemiec. Wykonujemy usługi rekrutacji pracowników z zakresu spawalnictwa w metodach: 111, 131, 135, 136, 141 oraz innych zawodach, związanych z sektorem metalowym i budowlanym. Realizujemy wiele kontraktów na terenie Europy. Podstawową część naszych zleceń stanowi budowa konstrukcji stalowych (zarówno ciężkich jak i lekkich), spawanie, naprawa zbiorników i kontenerów ze stali nierdzewnej oraz prace montażowe.

Posiadamy stabilną pozycję na rynku pracy, a nasze wieloletnie doświadczenie, ugruntowana ranga i zaangażowanie pozwala na oferowanie konkurencyjnych stanowisk oraz stałego zatrudnienia. Doradzamy i wspieramy na każdym etapie współpracy.