Oferta pracy

Asystent ds. Relacji z Klientem CitiGold

Citi Handlowy

aleja Jana Pawła II 82

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych działań serwisowych w oddziale oraz poza nim oraz budowanie i pogłębianie relacji z klientami,

  • Aktywne rozpoznawanie potrzeb klientów i przedstawienie odpowiednich rozwiązań dopasowanych do indywidualnych oczekiwań klienta,

  • Bieżące informowanie i poszerzanie wiedzy klientów o produktach oferowanych przez Bank,

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta,

  • Organizowanie i koordynowanie spotkań dla istniejących i potencjalnych klientów,

  • Zapewnienie skutecznego wsparcia i współpraca z wyznaczonymi Menedżerami Citigold w celu realizacji wyznaczonych działań sprzedażowych, podniesienia poziomu świadczonych usług oraz wymiany doświadczeń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (licencjackie lub magisterskie), preferowane z obszaru ekonomii, zarządzania lub marketingu – również w trakcie,

  • Min. roczne doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży, mile widziane w instytucji finansowej,

  • Podstawowa wiedza w obszarze sytuacji ekonomicznej kraju, zagadnień z zakresu marketingu, ekonomii i finansów,

  • Mile widziana znajomość produktów i usług oferowanych przez Bank oraz konkurencję,

  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z klientem zamożnym,

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację – mile widziane,

  • Znajomość i umiejętność wykorzystania programów pakietu MS Office,

  • Umiejętność budowania i pogłębiania relacji z klientami, prezentacji i autoprezentacji,

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Szkolenia z obsługi klienta lub sprzedaży,

  • Wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • Umowę o pracę i pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie udziału w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych. Listę wszystkich benefitów znajdziesz na naszej stronie: www.karierawciti.pl w zakładce Benefity dla Ciebie oraz Benefity dla Twoich bliskich)

  • Dostęp do platformy e-learningowej (Degreed) i platformy do nauki języka angielskiego

  • Pracę w prestiżowej organizacji o globalnym zasięgu

  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę i życzliwy zespół

  • Elastyczne warunki pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • owoce

Listę wszystkich benefitów znajdziesz na naszej stronie: www.karierawciti.pl w zakładce Benefity dla Ciebie oraz Benefity dla Twoich bliskich