Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Relacji z Klientem

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 12.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Asystent ds. Relacji z Klientem Gdańsk

      Potrafisz działać samodzielnie? Jesteś komunikatywny?
      Posiadasz umiejętność pracy w zespole?

      ZAPRASZAMY!

      Zakres obowiązków:

      • kompleksowa obsługa Klientów w zakresie produktów i usług bankowych,
      • realizacja dyspozycji i zmian w systemach bankowych na zlecenie Klientów,
      • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami poprzez doradztwo
        i profesjonalną obsługę,
      • kształtowanie pozytywnego wizerunku zgodnego z wartościami Nest Banku.

      U NAS NIE BĘDZIESZ SIĘ NUDZIĆ I WIELE SIĘ NAUCZYSZ;) KONTAKTUJEMY SIĘ Z KLIENTAMI RÓŻNYMI KANAŁAMI: TELEFON, E-MAIL, ODPOWIADAMY NA WIADOMOŚCI W BANOWOŚCI ELEKTRONICZNEJ.

      Oczekujemy:

      • wykształcenia min. średniego,
      • umiejętności swobodnej komunikacji,
      • nienagannej dykcji,
      • elastyczności i gotowości pracy w trybie zmianowym,
      • doświadczenia w zakresie obsługi Klienta będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy:

      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym i niepełnym wymiarze, w stabilnej instytucji finansowej,
      • rozwój umiejętności interpersonalnych potrzebnych do budowania dalszej kariery,
      • pracę w ambitnym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
      • udział w nowatorskim, gorącym projekcie bankowym – jesteśmy nową marką, która stawia na rozwój i nieszablonowe rozwiązania,
      • pracę w dogodnej lokalizacji, blisko wszystkich rodzajów komunikacji miejskiej,
      • atrakcyjne warunki współpracy: pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie), dzień w pracy możesz rozpocząć od kubka pysznej kawy – wszystkie nasze kuchnie są wyposażone w nowoczesne ekspresy do kawy, dodatkowo codziennie dostarczamy dla naszych Pracowników świeże owoce i warzywa.