Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. rozliczania i raportowania produkcji

Fructoplant Sp. z o.o.O firmie

  • Płock

    Płock, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

Szukamy osoby, która będzie wsparciem w planowaniu działań produkcyjnych. Będziesz odpowiedzialny/a za raportowanie produkcji i tworzenie zleceń produkcyjnych. W Twojej odpowiedzialności znajdzie się również ewidencjonowanie wszelkich ruchów magazynowych związanych z procesami produkcyjnymi oraz sporządzanie i kompletacja dokumentacji dotyczącej działu produkcji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sporządzaniu raportów i pracy z dużą ilością danych

  • doświadczenie w pracy z dokumentacją, archiwizacją i rejestracją danych

  • dokładność i sumienność

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • zaawansowana znajomość Excela (korzystamy z niego w codziennej pracy)

  • otwartość i chęci do rozwoju

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się strukturze

  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy

  • otwartość firmy na Twoją inicjatywę, samodzielność i pomysły

  • możliwość powiększania Twoich kwalifikacji językowych poprzez udział w lekcjach języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Fructoplant Sp. z o.o.

Firma Fructoplant to uznany na rynku dystrybutor najwyższej jakości produktów szkółkarskich, przeznaczonych zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Laureat wielu nagród i wyróżnień, łączy tradycyjne wartości z nowoczesnością. Firma sprzedaje drzewa i krzewy, rośliny owocowe i ozdobne produkcji własnej, współpracuje również z innymi polskimi i zagranicznymi dostawcami spełniającymi najwyższe standardy jakości, wymagania odbiorców, polskich i zagranicznych sieci handlowych.

Przewiń do profilu firmy

Brzmi ciekawie? Czekamy na Twoje CV i list motywacyjny. Może to właśnie na Ciebie czekamy!