Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Rozliczeń

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 25.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Asystent ds. Rozliczeń Gdańsk
    Zakres obowiązków:

      • prowadzenie bieżących rozliczeń,
      • przygotowywanie raportów, poleceń księgowych,
      • wsparcie w obsłudze dokumentów zakupu i sprzedaży,
      • uzgadnianie kont,
      • współpraca z innymi departamentami w zakresie rozliczeń zewnętrznych.
    Wymagania:

      Wymagania:

      • wykształcenie wyższe kierunkowe,
      • znajomość zasad rachunkowości,
      • dobra znajomość MS Office Excel,
      • zdolność analitycznego myślenia,
      • samodzielność, dokładność, rzetelność,
      • umiejętność pracy pod presją czasu,
      • mile widziana znajomość SQL.
    Oferujemy:

      Oferujemy:

      • pracę w zespole doświadczonych i wysoko zmotywowanych ludzi,
      • udział w nowatorskim, gorącym projekcie bankowym- jesteśmy nową marką, która stawia na rozwój i nieszablonowe rozwiązania,
      • okazję do rozbudowania życiorysu o historie dotyczące kluczowych dla polskiego rynku tematów w obszarze bankowości,
      • przyjazną atmosferę pracy,
      • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie),
      • NestKluby; wewnętrzne kluby, które skupiają miłośników różnych dyscyplin sportowych, którzy wspólnie biegają, jeżdżą na rowerze, a nawet grają w planszówki,
      • FitNest; program wellness, którego celem jest motywowanie nas do czerpania energii z drobnych rzeczy, które przekładają się na dobry nastrój i pozytywną atmosferę w pracy,
      • codziennie dostarczamy dla naszych Pracowników świeże owoce i warzywa.