Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. rozliczeń nieruchomości komercyjnych

TPS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

3 5004 500 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 25 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • ewidencjonowanie kosztów związanych z bieżącym funkcjonowaniem nieruchomości - w programie EXCEL

  • sprawdzanie poprawności otrzymanych dokumentów księgowych

  • pomoc w przygotowywaniu rozliczeń kosztów

  • wsparcie przy przygotowywaniu raportów stanu finansowego

Nasze wymagania

  • dobra znajomość Excela - ponieważ rozliczenia robione są za pomocą tego programu znajomość np. tabel przestawnych jest niezbędna:)

  • zainteresowanie tematyką nieruchomości - rozliczaniem kosztów ich funkcjonowania, przepisami, pracą z umowami

  • samodzielność w organizowaniu swoich zadań i odpowiedzialność w trakcie ich wykonywania

  • zaprzyjaźnienie się z liczbami - analityczne myślenie, wyciąganie wniosków co z czego wynika jest tutaj kluczowe

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania czasowego

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach związanych z rynkiem nieruchomości (zdobycie doświadczenia)

  • pracę w dobrej atmosferze i z zespołem, który wspiera i dzieli się wiedzą

  • Benefity

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Grupa TPS/Reapolis to zespół ekspertów, których pasją są nieruchomości. Istniejemy od 2005 roku. Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych deweloperów w Polsce Północnej. Prężnie działamy na rynku nieruchomości mieszkaniowych - nasze projekty to m.in. osiedle Obotrycka, Chylońska110 i Vialo. Zajmujemy się także zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi - parkami biurowymi, centrami handlowymi, magazynami itp.

Przewiń do profilu firmy