Oferta pracy

Asystent ds. rozliczeń projektów

CBR 74 Spółka z o.o. Sp.k. O firmie

  • Stare Babice (pow. warszawski zachodni), Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Asystent

Działalność przedsiębiorstwa CBR 74 skupia się na świadczeniu zróżnicowanych usług w sektorze B+R: prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych oraz analiz ekonomicznych, badań rynkowych i marketingowych, a głównie na opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań procesowych, produktowych, marketingowych i organizacyjnych. Wspieramy także naszych klientów w procesie wdrożenia wyników prac badawczych.

Asystent ds. rozliczeń projektówNumer ref.: REK_FIN

Opis stanowiska:

  • monitorowanie harmonogramów i rozliczanie obecnie prowadzonych projektów,
  • tworzenie harmonogramów rzeczowo-finansowych, harmonogramów płatności i biznes planów,
  • udział w pracach związanych z przygotowaniem, analiz ekonomicznych,
  • przygotowywane dokumentacji niezbędnej w ramach realizowanych projektów: protokołów, formularzy, wniosków do banku i urzędów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (zaocznych),
  • wiedza i umiejętność w dziedzinie ekonomii, finansów, księgowości, bankowości, rachunkowości, administracja,
  • analityczne myślenie i biegłość w przygotowywaniu tabel, zestawień i wykresów (Excel),
  • mile widziane podstawy księgowości,
  • mile widziana umiejętność przeprowadzania rozliczeń dotacyjnych,
  • umiejętność organizowania pracy samodzielnej i zespołu,
  • chęć do nauki i rozwoju oraz zdobywania doświadczenia przy realizacji dużych projektów.
  • nie wymagamy doświadczenia zawodowego.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat,
  • możliwość awansu i rozwoju w ramach firmy,
  • stabilne zatrudnienie i komfortowe warunki pracy,
  • możliwość korzystania ze szkoleń i indywidualnego programu rozwoju.

Zgłoszenia (CV wraz z listem motywacyjnym) prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj, w tytule wpisując „REK_FINANSE”. Zgłoszenia inaczej zatytułowane nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez CBR74 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k z siedzibą w Janów, ul. Sikorskiego 74 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest CBR74 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k z siedzibą w Janów przy ul. Sikorskiego 74. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy