Ta oferta pracy jest nieaktualna od 138 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. spedycji krajowej

  • Brzesko, małopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2019-01-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. Swoją silną pozycję na globalnym rynku firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom, nowoczesnej technologii wytwarzania. W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach. Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

    Aktualnie poszukujemy osoby do pracy w Biurze Logistyki CANPACK S.A. na stanowisku:

    Miejsce pracy: Brzesko

    Główne obowiązki:

    • zlecanie wykonania usługi transportowej zewnętrznym usługodawcom,
    • administrowanie modułu transportowego SAP,
    • kontrolowanie realizacji zleconej usługi transportowej,
    • merytoryczna kontrola faktur za wykonane usługi,
    • tworzenie zleceń sprzedaży usługi transportowej w systemie SAP.

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego,
    • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie logistycznej, bądź transportowej,
    • dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
    • bardzo dobrych zdolności w zakresie planowania i organizacji pracy,
    • znajomość systemu SAP – będzie dodatkowym atutem.

    W zamian oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania interesujących doświadczeń, a także rozwoju w międzynarodowych strukturach Grupy,
    • przyjazną atmosferę pracy,
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia i pakiet benefitów.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

    Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.canpack.com.