Oferta pracy

Asystent ds. Spedycji Międzynarodowej

CANPACK GroupO firmie

CANPACK Group

Kobaltowa 2

Bydgoszcz

Grupa CANPACK  jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej. Swoją silną pozycję na globalnym rynku firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom, nowoczesnej technologii wytwarzania. W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK  osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • zlecanie wykonania usługi transportowej zewnętrznym usługodawcom,
  • administrowanie modułu transportowego SAP i systemu TMS(Transporeon),
  • kontrolowanie realizacji zleconej usługi transportowej,
  • merytoryczna kontrola faktur za wykonane usługi,
  • tworzenie zleceń sprzedaży usługi transportowej w systemie SAP.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie logistycznej, bądź transportowej,
  • dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
  • bardzo dobrych zdolności w zakresie planowania i organizacji pracy,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2,
  • znajomość systemów TMS będzie dodatkowym atutem.

W zamian oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji i zdobywania interesujących doświadczeń,
    a także rozwoju w międzynarodowych strukturach Grupy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i pakiet benefitów,
  • pracę w formie zdalnej w okresie Covidu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV za pomocą opcji "Aplikuj".
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne