Oferta pracy

Asystent ds. spedycji międzynarodowej - j. niemiecki

SCG Dominik LedzionO firmie

SCG Dominik Ledzion

Grójecka 194/380

Warszawa

Zapraszamy również Absolwentów bez doświadczenia zawodowego, wszystkiego nauczymy was od podstaw!

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, mającą ugruntowaną pozycję na europejskim rynku. Oferujemy ciekawą i interesującą pracę, pełną nowych wyzwań każdego dnia. W związku z naszym ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko Asystenta w dziale Spedycji Międzynarodowej. Zapraszamy również kandydatów bez doświadczenia w logistyce, wszystkiego nauczymy was od podstaw!

Bardzo dobrze skomunikowane biuro – Włochy, Warszawa

Już od samego początku gwarantujemy dobre wynagrodzenie, pełną umowę o pracę, system premii , "on the job training", możliwość udziału w firmowym SUBARU RACING TEAM, cykliczne jazdy i wyścigi firmowym SUBARU IMPREZA STI na torach wyścigowych z profesjonalnym trenerem, gdzie poczujesz smak przygody od pierwszego dnia pracy!!!

Główne zadania:

  • Współpraca z klientami zagranicznymi
  • Przygotowywanie ofert oraz wycen transportowych
  • Budowanie długofalowej współpracy z kontrahentami zagranicznymi
  • Kompleksowa obsługa zleceń
  • Market Research

Wymagania:

  • Zapraszamy również kandydatów bez doświadczenia w logistyce, wszystkiego nauczymy was od podstaw!
  • Znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość dodatkowego języka na poziomie co najmniej dobrym będzie dodatkowych atutem
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Komunikatywność
  • Elastyczność
  • Dla osoby spełniającej powyższe kryteria, lecz nie mającej doświadczenia oferujemy mentoring i szkolenie

Oferujemy:

  • Zapraszamy również kandydatów bez doświadczenia w logistyce, wszystkiego nauczymy was od podstaw!
  • Atrakcyjne zarobki, pełną umowę o pracę i gwarantowane w umowie o pracę, wysokie comiesięczne premie w zależności od wypracowanego zysku
  • Cykliczne jazdy firmowym SUBARU IMPREZA STI na torach wyścigowych z profesjonalnym trenerem
  • Samodzielność i niezależność w działaniu
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej na poziomie międzynarodowym
  • Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku w prężnie rozwijającej się firmie
  • Dla osób bez doświadczenia oferujemy kompleksowy pakiet szkoleń i mentoringu
  • Wsparcie merytoryczne doświadczonych spedytorów
  • Firmowy telefon
  • Możliwość udziału w targach zagranicznych i wyjazdów zagranicznych
  • Możliwość ciągłego rozwoju i nawiązywania relacji biznesowych z firmami z całej Europy
  • Imprezy i eventy firmowe
  • Darmowe kursy językowe z profesjonalnym lektorem w siedzibie firmy
  • Firmowy CHILL ROOM , ( firmowy pokój gier i zabaw)- gdzie zawsze możesz się zrelaksować i  naładować swoje baterie przed kolejnymi wyzwaniami
  • Dla najlepszych możliwość jazdy sportowej po jednym z najsłynniejszych torów wyścigowych na Swiecie Nurburgring oraz wyjazdy na zawody Formuły 1
***ATRAKCYJNE ZAROBKI***ATRAKCYJNE ZAROBKI***ATRAKCYJNE ZAROBKI***

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy