Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. spedycji międzynarodowej - j. niemiecki

SCG Dominik LedzionO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z klientami zagranicznymi

  • Przygotowywanie ofert oraz wycen transportowych

  • Budowanie długofalowej współpracy z kontrahentami zagranicznymi

  • Kompleksowa obsługa zleceń

  • Market Research

Nasze wymagania

  • Zapraszamy również kandydatów bez doświadczenia w logistyce, wszystkiego nauczymy was od podstaw!

  • Znajomość języka niemieckiego

  • Znajomość dodatkowego języka na poziomie co najmniej dobrym będzie dodatkowych atutem

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Komunikatywność

  • Elastyczność

  • Dla osoby spełniającej powyższe kryteria, lecz nie mającej doświadczenia oferujemy mentoring i szkolenie

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki, pełną umowę o pracę i gwarantowane w umowie o pracę, wysokie comiesięczne premie w zależności od wypracowanego zysku

  • Cykliczne jazdy firmowym SUBARU IMPREZA STI na torach wyścigowych z profesjonalnym trenerem

  • Samodzielność i niezależność w działaniu

  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej na poziomie międzynarodowym

  • Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku w prężnie rozwijającej się firmie

  • Dla osób bez doświadczenia oferujemy kompleksowy pakiet szkoleń i mentoringu

  • Wsparcie merytoryczne doświadczonych spedytorów

  • Firmowy telefon

  • Możliwość udziału w targach zagranicznych i wyjazdów zagranicznych

  • Możliwość ciągłego rozwoju i nawiązywania relacji biznesowych z firmami z całej Europy

  • Imprezy i eventy firmowe

  • Darmowe kursy językowe z profesjonalnym lektorem w siedzibie firmy

  • Firmowy CHILL ROOM , ( firmowy pokój gier i zabaw)- gdzie zawsze możesz się zrelaksować i naładować swoje baterie przed kolejnymi wyzwaniami

  • Dla najlepszych możliwość jazdy sportowej po jednym z najsłynniejszych torów wyścigowych na Swiecie Nurburgring oraz wyjazdy na zawody Formuły 1

SCG Dominik Ledzion

Zapraszamy również Absolwentów bez doświadczenia zawodowego, wszystkiego nauczymy was od podstaw!

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, mającą ugruntowaną pozycję na europejskim rynku. Oferujemy ciekawą i interesującą pracę, pełną nowych wyzwań każdego dnia. W związku z naszym ciągłym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko Asystenta w dziale Spedycji Międzynarodowej. Zapraszamy również kandydatów bez doświadczenia w logistyce, wszystkiego nauczymy was od podstaw!

Bardzo dobrze skomunikowane biuro – Włochy, Warszawa

Już od samego początku gwarantujemy dobre wynagrodzenie, pełną umowę o pracę, system premii , "on the job training", możliwość udziału w firmowym SUBARU RACING TEAM, cykliczne jazdy i wyścigi firmowym SUBARU IMPREZA STI na torach wyścigowych z profesjonalnym trenerem, gdzie poczujesz smak przygody od pierwszego dnia pracy!!!

Przewiń do profilu firmy

***ATRAKCYJNE ZAROBKI***ATRAKCYJNE ZAROBKI***ATRAKCYJNE ZAROBKI***