Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. sprzedaży i marketingu

Centrum Techniki Okrętowej SAO firmie

  • Szczecińska 65, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Centrum Techniki Okrętowej SA

Szczecińska 65

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • realizacja strategii marketingowej firmy;

  • przygotowywanie materiałów marketingowych (katalogi, ulotki, foldery) we współpracy z podwykonawcami;

  • kreowanie wizerunku firmy m.in. poprzez stałą współpracę z portalami branżowymi w zakresie promocji Spółki, prowadzenie firmowych profili społecznościowych oraz opieka nad stroną domową;

  • wskazanie i implementacja najlepszych narzędzi umożliwiających nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami,

  • analiza rynku w zakresie nowych ofert i ogłoszeń o postępowaniach przetargowych oraz weryfikacja ich zgodności z profilem działalności Spółki;

  • analiza otoczenia rynkowego CTO S.A., w tym analizie działań konkurencji;

  • organizacja i realizacja wydarzeń firmowych, spotkań biznesowych, warsztatów, seminariów i targów;

  • wdrażanie nowych pomysłów mających na celu zwiększenie rozpoznawalności Spółki;

  • dbanie o spójność marki.

Nasze wymagania

  • jesteś absolwentem lub studentem ostatniego roku studiów, a nauka nie będzie kolidowała z pracą od poniedziałku do piątku;

  • znasz bardzo dobrze język angielski – warunek konieczny w kontaktach z klientami Spółki;

  • posiadasz elementarną wiedzę o działalności Centrum Techniki Okrętowej S.A.;

  • dysponujesz wiedzą z obszaru komunikacji marketingowej i budowania marki, znasz środowisko internetowe, współczesne formy komunikacji internetowej, portali społecznościowych, MS Office oraz programy graficzne (mile widziana znajomość CorelDRAW Graphics Suite);

  • masz umiejętność dostrzegania trendów rynkowych, cechuje Cię ciekawość, umiejętność wyszukiwania rozwiązań i pomysłowość w działaniach marketingowych;

  • wykazujesz gotowość do wnikliwego zapoznania się z profilem Spółki – nauki zagadnień technicznych powiązanych z działalnością CTO S.A. (okrętowymi badaniami modelowymi, badaniami ogniowymi

  • i wibroakustycznymi, projektowaniem oraz wytwarzaniem urządzeń badawczych i aparatury pomiarowej wykorzystywanych w badaniach eksperymentalnych w mechanice płynów);

  • nie masz obaw przed kontaktami z klientami zagranicznymi;

  • potrafisz współpracować z innymi, biorąc odpowiedzialność za rezultaty swojej pracy.

To oferujemy

  • możliwość stabilnego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę po odbyciu 3-miesięcznej płatnej praktyki;

  • możliwość realizacji samodzielnych, odpowiedzialnych projektów i zadań,

  • możliwość rozwoju poprzez udział w realizacji nowatorskich projektów wspólnie z ekspertami branżowymi;

  • atmosferę sprzyjającą działaniu w gronie zaangażowanych ludzi z pasją.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Centrum Techniki Okrętowej S.A. to nieszablonowy ośrodek badawczo-projektowy z nowoczesnymi laboratoriami. Jesteśmy liderem usług badawczych dla różnych sektorów gospodarki (branży budowlanej, kolejowej, energetycznej, szeroko rozumianej gospodarki morskiej, a także sektora zbrojeniowego).

www.cto.gda.pl

Przewiń do profilu firmy