Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Sprzedaży i Marketingu

  • Łódź, łódzkie
  • Asystent
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma kosmetyczna GOLDEN ROSE zatrudni
    Asystent ds. Sprzedaży
    i Marketingu
    Miejsce pracy: Łódź
    Nr ref.: miejsce pracy: Łódź
    Miejsce pracy:
    miejsce pracy: Łódź
    Sposób zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Oczekiwania:

    • zdolności analityczne
    • skrupulatność, terminowość i dobra organizacja pracy
    • lekkie pióro i nienaganna znajomość zasad pisowni
    • umiejętność pracy w zespole
    • umiejętność szybkiego uczenia się
    • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, mile widziana znajomość programów graficznych
    • znajomość języka angielskiego
    • prawo jazdy kat. B

    Wybrany kandydat będzie wspierał Działy Sprzedaży oraz Marketingu
    w codziennych zadaniach:

    • raportowanie (poznanie działalności aplikacji sprzedażowo-magazynowych i praca na nich)
    • archiwizowanie
    • wspieranie w zakresie czynności administracyjno-biurowych
    • udział w procesie wspierania stoisk firmowych
    • rezerwacja niezbędnych zasobów (hotele, sale, catering)
    • nadawanie wysyłek PR
    • uczestniczenie w procesie przygotowań do sesji zdjęciowych
    • wspieranie pracy działów w ramach realizowanych działań/projektów
    • inne zadania związane ze wsparciem działów
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    bottom

    Administratorem Danych Osobowych jest Golden Rose Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (93-232)przy ul. Lodowej 126A.

    Podane dane osobowe Administrator będzie przetwarzać w celach rekrutacyjnych (zgodnie z art. 6 lit a i b RODO) , a także dla potrzeb prawnie  uzasadnionego interesu (zgodnie z art. 6 lit f. RODO).  Za prawnie uzasadniony interes, należy rozumieć wszelkie działania zmierzające do  ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami.

    Oświadczam, że wszelkie dane osobowe zamieszczone w moim CV zostały podane przeze mnie dobrowolnie.

    Ponadto oświadczam, że zostałem poinformowany, iż w każdym momencie mogę cofnąć udzieloną zgodę, wysyłając e-mail na adres: [email protected],  co nie ma wypływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed cofnięciem zgody.

     Przyjmuję do wiadomości, że Administrator na podstawie zgody, dla potrzeb obecnej rekrutacji będzie przetwarzać moje dane osobowe przez 3 miesiące, w przypadku zgody na przetwarzanie danych osobowych w przyszłych rekrutacji będzie przetwarzać przez okres jednego roku, natomiast w przypadku prawnie uzasadnionego interesu czas ten będzie wynosić 3 lata - od dnia przekazania danych.

    Ponadto  potwierdzam, że zostałem poinformowany o tym, że mam prawo do żądania od Administratora (wysyłając e-mail na adres: [email protected]) dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, żądania ograniczenia przetwarzania danych lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania w przypadku uzasadnionego interesu, a także o prawie do przenoszenia danych o ile prawo na to zezwala oraz o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Oświadczam, że zostałem poinformowany, że moje dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.