Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

  • Białystok, podlaskie
  • Asystent
  • 28.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Białystok

    ContactHero poszukuje zaangażowanych i kreatywnych osób pragnących ciągłego rozwoju i wzbogacienia swoich umiejętności. Chętnie nawiązujemy współprace z osobami, które zdobyły już swoje pierwsze doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta , jak i tymi którzy stawiają pierwsze kroki na swojej ścieżce zawodowej. Jeżeli Twój wymarzony pracodawca to taki, który wspiera Cię w rozwoju i bardzo elstycznie podchodzi do współpracy, to znaczy , że jesteśmy dla siebie stworzeni ! Obsługujemy klientów z Polski, jak i zagranicy, zatem znajomość języków obcych to u nas wielki atut. Chcesz dołączyć do naszego zespołu ? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą dla Ciebie przygotowaliśmy.

    BECOME A CONTACTHERO WITH US ! :-)

    Zadania na stanowisku:

    • telefoniczna oraz mailowa obsługa klientów firmy;
    • telefoniczna sprzedaż produktów aktualnym klientom firmy;
    • bieżąca aktualizacja zamówień i zarządzanie nimi.

    • komunikatywność na takim poziomie, że na luzie poprowadzisz rozmowę;
    • kultura osobista i elokwencja godna prawdziwego dżentelmena bądź damy;
    • głos tak przejrzysty i wyraźny, że zawstydziłbyś lektora w telewizji :-)

    Doświadczenie w sprzedaży to dodatkowy atut, ale nie jest wymagane. Dlaczego? Jeśli jesteś fajną, otwartą osobą, która „dogada się” z każdym, to i my się dogadamy.

    Oferujemy:

    • kompleksowe szkolenie wdrożeniowe oraz wsparcie leadera;
    • wynagrodzenie za każdą przepracowaną godzinę + realny i atrakcyjny system prowizyjny(przy 160 przepracowanych godzinach można zarobić nawet 5000zł netto);
    • elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb/ możliwość pracy w pełnym i niepełnym wymiarze godzinowym;
    • comiesięczne konkursy nagradzane cennymi nagrodami;
    • luźną i przyjazną atmosferę;
    • pyszną kawę i herbatę :) ;
    • nowoczesne biuro usytuowane w centrum miasta.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.