Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta Biznesowego

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 15.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    M I S B H V to niezależna, polska, dynamicznie rozwijająca się firma odzieżowa powstała w Krakowie w 2013 roku. M I S B H V w przeciągu kilku lat przerodziło się w globalną markę, regularnie nagradzaną przez branżę mody, sprzedawaną przez najważniejsze butiki i domy handlowe z całego świata.

    W związku z dynamicznym rozwojem w obszarze sprzedaży międzynarodowej poszukujemy:

    Asystenta ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta Biznesowego

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Praca w siedzibie firmy
    • Obsługa międzynarodowego klienta biznesowego w języku angielskim (głównie mailowa)
    • Kompleksowe prowadzenie procesu sprzedażowego
    • Wprowadzanie zamówień do systemu sprzedażowego w języku angielskim
    • Obsługa reklamacji
    • Wystawianie oraz weryfikowanie poprawności dokumentów firmowych, handlowych oraz transportowych niezbędnych do realizacji zamówień
    • Współpraca z Działem Produkcji, Logistyki i Księgowości w celu sprawnego aranżowania wysyłki zamówień
    • Aranżowanie wysyłki przesyłek międzynarodowych oraz monitorowanie ich przebiegu
    • Monitorowanie wyników sprzedaży
    • Przygotowywanie materiałów sprzedażowych kolekcji oraz kompletowanie informacji niezbędnych do przygotowania specyfikacji produktów

    Wymagania:

    • Wykształcenie: ukończone minimum studia I stopnia
    • Język angielski w piśmie na poziomie minimum B2
    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Umiejętność pracy pod wpływem presji czasu
    • Komunikatywność, skrupulatność i systematyczność
    • Minimum roczne doświadczenie zawodowe

    Oferujemy:

    • Pracę w kreatywnym zespole dla marki o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym rynku mody
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Standardowe godziny pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych MISBEHAVE MISBHV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, ul. Dębnicka 6, 30-326 Kraków, KRS 0000708616 (dalej: Spółka) w celach związanych z procesem rekrutacyjnym prowadzonym przez Spółkę poprzez umieszczenie i przechowywanie tych danych w systemie informatycznym administratora oraz przechowywania ich w tradycyjnej formie dokumentowej (forma papierowa dokumentu).