Oferta pracy

Asystent ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta Biznesowego

MISBEHAVE MISBHV SP. Z O.O. SP.K.O firmie

MISBEHAVE MISBHV SP. Z O.O. SP.K.

Gromadzka 46

Kraków

M I S B H V to niezależna, polska, dynamicznie rozwijająca się firma odzieżowa powstała w Krakowie w 2013 roku. M I S B H V w przeciągu kilku lat przerodziło się w globalną markę, regularnie nagradzaną przez branżę mody, sprzedawaną przez najważniejsze butiki i domy handlowe z całego świata.

Opis stanowiska:

  • Praca w siedzibie firmy
  • Obsługa międzynarodowego klienta biznesowego w języku angielskim (głównie mailowa)
  • Kompleksowe prowadzenie procesu sprzedażowego
  • Wprowadzanie zamówień do systemu sprzedażowego w języku angielskim
  • Obsługa reklamacji
  • Wystawianie oraz weryfikowanie poprawności dokumentów firmowych, handlowych oraz transportowych niezbędnych do realizacji zamówień
  • Współpraca z Działem Produkcji, Logistyki i Księgowości w celu sprawnego aranżowania wysyłki zamówień
  • Aranżowanie wysyłki przesyłek międzynarodowych oraz monitorowanie ich przebiegu
  • Monitorowanie wyników sprzedaży
  • Przygotowywanie materiałów sprzedażowych kolekcji oraz kompletowanie informacji niezbędnych do przygotowania specyfikacji produktów

Wymagania:

  • Wykształcenie: ukończone minimum studia I stopnia
  • Język angielski w piśmie na poziomie minimum B2
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy pod wpływem presji czasu
  • Komunikatywność, skrupulatność i systematyczność
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży

Oferujemy:

  • Pracę w kreatywnym zespole dla marki o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym rynku mody
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Standardowe godziny pracy
  • Zniżki pracownicze na produkty marki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych MISBEHAVE MISBHV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, ul. Dębnicka 6, 30-326 Kraków, KRS 0000708616 (dalej: Spółka) w celach związanych z procesem rekrutacyjnym prowadzonym przez Spółkę poprzez umieszczenie i przechowywanie tych danych w systemie informatycznym administratora oraz przechowywania ich w tradycyjnej formie dokumentowej (forma papierowa dokumentu).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy