Oferta pracy

Asystent ds. sprzedaży usług - branża budowlana

Dekra w PolsceO firmie

  • Puszkarska 9, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Dekra w Polsce

Puszkarska 9

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż i promowanie usług firmy związane z branżą budowlaną

  • przygotowywanie oraz nadzór ofert dla klientów

  • utrzymywanie relacji z obecnymi oraz pozyskiwanie nowych klientów i partnerów

  • zarządzanie bazą danych

  • realizacja oraz raportowanie wyznaczonych celów zgodnie z harmonogramem

  • uczestniczenie w targach, konferencjach, spotkaniach u klienta

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, ostatni rok studiów lub student studiów zaocznych

  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług - min. 2 lata

  • łatwość nawiązywania kontaktów, duże umiejętności interpersonalne

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie)

  • znajomość pakietu Office (szczególnie Excel)

  • obsługa komputera pozwalająca na swobodną pracę w środowisku Windows oraz Internecie

  • systematyczność, kreatywność, dokładność, skuteczność, samodzielność, umiejętność szybkiego uczenia się

Mile widziane

  • wykształcenie technicznie związane z budownictwem

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia

  • ciekawa praca w dynamicznym zespole

  • przyjazna kultura organizacyjna

  • pracę w standardowych godzinach biznesowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy