Oferta pracy

Asystent ds. sprzedaży i obsługi klienta

mBank

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

mBank

Doktora Seweryna Sterlinga 8A

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż nowych produktów i rozwiązań bankowych (połączenia wychodzące i przychodzące)

  • współpraca z klientem, budowanie relacji i pozytywnych doświadczeń

  • dostarczanie najlepszych rozwiązań klientom

  • realizacja celów sprzedażowych i jakościowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • umiejętność sprawnej obsługi komputera

  • doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży, najlepiej telefonicznej

  • chęć do ciągłego zdobywania nowych umiejętności i wiedzy

  • komunikatywność, zaangażowanie i otwartość na potrzeby klientów

  • empatyczne podejście i pozytywne nastawienie

Mile widziane

  • doświadczenie w bankowości

To oferujemy

  • wolne weekendy i święta, praca od poniedziałku do piątku

  • praca od poniedziałku do piątku w systemie równoważnym, między 9 a 20.

  • wynagrodzenie podstawowe rosnące na ścieżce rozwoju

  • dodatkowe prowizje za realizację celów

  • szkolenia wprowadzające, wsparcie mentorów i koordynatora, bazę wiedzy

  • ścieżkę awansów i jasno określone cele

  • lokalizacje w centrum Łodzi –początkowo ul. Kilińskiego, a docelowo ul. Sterlinga, bliskość przystanków MPK, parking rowerowy

  • możliwość dalszego rozwoju w Grupie mBanku

  • opiekę medyczną, pakiet sportowy MultiSport, e-booki Nasbi i Legimi, ofertę mBanku dla pracowników, rozwój pasji w Klubach mBanku i wiele innych benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Zapoznamy się z Twoim CV

2

Zaprosimy Cię na spotkanie (online)

3

Damy znać, jak Ci poszło!

mBank

"Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku."

Przewiń do profilu firmy