Oferta pracy

Asystent ds. sprzedaży

Medezin

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna i marketingowa obsługa klienta

  • Wsparcie w zakresie realizacji zamówień

  • Serwis informacyjny dla klientów-nowości, zmiany ceny i warunków handlowych, promocje itp

  • Adaptowanie i realizowanie promocji przeznaczonych dla przedhurt

  • Pomoc w wykonywaniu korekt cenowych i rabatowych

  • Wsparcie Zespołu w zakresie zabezpieczenia właściwego sortymentu i stanów magazynowych zgodnych z potrzebami spółki:

  • Zbieranie informacji o asortymentowych potrzebach klienta

  • Generowanie zamówień

  • Asystowanie przy kontroli realizacji składanych zamówień

  • Pomoc w realizacji zamówień na środki psychotropowe od uprawnionych odbiorców.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie na stanowisku telemarketera lub asystenta/specjalisty ds. sprzedaży (preferowana branża farmaceutyczna)

  • Komunikatywność

  • "Żyłka handlowca"

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym przede wszystkim Microsoft Office

Mile widziane

  • Znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Ciekawa praca w dużej firmie w przyjaznym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

  • Program prywatnej opieki medycznej Lux Med

  • Możliwość ubezpieczenia Grupowego

  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)

  • Bony świąteczne

Medezin

Medezin sp. z o.o. - spółka należąca do Pelion SA*, zajmująca się dystrybucją farmaceutyczną jak i importem produktów leczniczych oraz ich wytwarzaniem.

Przewiń do profilu firmy

Pelion SA* to jedna z największych firm działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Pelion obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności realizowanymi odpowiednio przez Polską Grupę Farmaceutyczną S.A. i Pharmapoint S.A. – sprzedaż hurtowa, Urtica i Pharmalink– zaopatrzenie szpitali i usługi logistyczne, DOZ S.A., Natura sp. z o. o., Limedika, Gintarine Vaistine i Norfos Vaistine – sprzedaż detaliczna oraz liczne spółki działalności pozostałej.