KRAZ: 13 471 Administratorem danych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce ul. Korczaka 4. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro(małpa)pracownicybudowlani.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.pracownicybudowlani.pl, telefonicznie pod numerem (029) 717 68 96 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Asystent ds. sprzedaży mieszkań

PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Firma budowlana działająca w branży budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego oraz w branży zamówień publicznych, prowadząca inwestycje na terenie województwa lubelskiego.

Twój zakres obowiązków

  • Prezentacja i sprzedaż mieszkań (w biurze i na terenie inwestycji)

  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klientów

  • Wprowadzanie i aktualizacja ofert na portalach internetowych

  • Prowadzenie dokumentacji biurowo-sprzedażowej

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane prawnicze, techniczne, ekonomiczne)

  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywane zadania

  • Komunikatywność, samodzielność

  • Umiejętność budowania relacji z Klientami

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Okres szkoleniowo-wdrożeniowy

  • Pracę w komfortowym biurze

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego