Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Opolgraf S.A.

Asystent ds. Sprzedaży

Opolgraf S.A.O firmie

Mieczysława Niedziałkowskiego 8

Opole

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów oraz utrzymanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami krajowymi i zagranicznymi

  • przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych

  • wsparcie bieżącej pracy działu handlowego

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • wykształcenie wyższe

  • samodzielność, komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole oraz budowania dobrych relacji z klientami

To oferujemy

  • interesującą pracę, pełną ambitnych wyzwań w nowocześnie zarządzanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności

  • rozbudowany system świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, karta FIT Profit/FIT Sport

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

Drukarnia „Opolgraf” S.A. znajdująca się w fazie intensywnego rozwoju i inwestowania, posiadająca certyfikat ISO 9001: 2015, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Asystent ds. Sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania aplikacji (CV, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) za pomocą przycisku z dopiskiem „asystent ds. sprzedaży”.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

co to?