Logo Pracuj.pl

Asystent ds. Sprzedaży

ARGENTAO firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

ARGENTA

Człuchowska 6

Jeżyce

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zamówień składanych drogą mailową i telefoniczną;
  • obsługa klientów kluczowych (kontakt telefoniczny i mailowy, monitorowanie wysyłek, kontrola stanów magazynowych);
  • obsługa zgłoszeń reklamacyjnych;
  • realizacja harmonogramów dostaw;
  • udzielanie informacji telefonicznej i mailowej dotyczącej realizacji zamówień i statusu dostaw;
  • udzielanie informacji telefonicznej klientom, fakturowanie;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Biologia, Biotechnologia, Mikrobiologia, kierunki medyczne i pokrewne) – warunek konieczny;
  • doświadczenie w pracy z klientem;
  • praktyczna znajomość Microsoft Office, w szczególności programu Microsoft Excel;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • umiejętność współpracy w zespole;
  • samodzielność, sumienność, dokładność, komunikatywność;

To oferujemy

  • system premiowy dostosowany do stanowiska;
  • kartę Multisport;
  • prywatną opiekę medyczną Lux-Med;
  • wczasy pod gruszą;
  • dofinansowanie do imprez kulturowo-sportowych;
  • premie świąteczną;
  • szkolenia merytoryczne i kompetencyjne;
  • dofinansowanie studiów i kursów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku

Asystent ds. Sprzedaży, Człuchowska 6, Jeżyce, Poznań