Logo Pracuj.pl

Asystent ds. Sprzedaży Produktów Bankowych

Bank Millennium S.A.O firmie

  • Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów w nowoczesnym punkcie w galerii handlowej
  • Analiza potrzeb Klienta i proponowanie właściwej oferty produktowej
  • Wspieranie Klientów w korzystaniu z bankowości elektronicznej i mobilnej
  • Dbanie o najwyższą jakość obsługi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Łatwość w komunikacji oraz nawiązywaniu relacji
  • Umiejętność aktywnego słuchania i odpowiadania na potrzeby Klientów
  • Doświadczenie w pracy nastawionej na realizację celów sprzedażowych
  • Uśmiech, otwartość na ludzi i chęć pomagania innym
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w weekendy)

To oferujemy

  • Możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w bankowości
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Pracę w przyjaznych warunkach, z zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa
  • Dostęp do nowoczesnych systemów bankowych, technologii i narzędzi
  • Wszechstronne szkolenia przygotowujące do pracy z Klientem i produktami bankowymi
  • Atmosferę opartą na zaufaniu i współpracy
  • Możliwość pracy w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych
  • Konkursy z nagrodami, w tym program nagród pracowniczych „Impakt”

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • dostęp do platformy kafeteryjnej

Jeżeli nasza oferta jest dla Ciebie interesująca prosimy o przesłanie aplikacji klikając na przycisk Aplikuj.

Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Bank Millennium S.A.

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Bankowość detaliczna to największy i kluczowy obszar działalności Banku Millennium. Budując bezpośrednie relacje z Klientami, dbamy o ich satysfakcję oraz jakość dostarczanych im produktów i usług. Nasze placówki to doskonałe miejsce, by rozpocząć karierę w innowacyjnym banku. Dołącz do nas i miej swój wkład w promowanie najbardziej nowoczesnych rozwiązań w bankowości.

Asystent ds. Sprzedaży Produktów Bankowych, Zielona Góra