Ta oferta pracy jest nieaktualna od 536 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. wsparcia sprzedaży produktów IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2017-01-16

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MCR electronics

    MCR electronics, autoryzowany partner HP,
    firma istnieje na rynku IT 27 lat.

    www.mcr-online.pl

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    Osoba biorąca udział w procesie sprzedaży produktów IT do klientów rynku B2B.

    Biuro handlowe mieści się na Saskiej Kępie w Warszawie.
    Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-16.30.
    Praca w 8-osobowym zespole.

    Biuro sie mieści na Saskiej Kepie.

    Wymagania:

    • Znajomość rynku IT.
    • Znajomość języka angielskiego mile widziane.
    • Znajomość wf-mag mile widziana.
    • Doświadczenie w pracy minimum 3 lata.

    Oferujemy:

    • Umowę na okres próbny, po okresie próbnym umowę na pełny etat (umowa o pracę).
    • Udział w szkoleniach.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem
    klikając w przycisk aplikowania.

    Do przesyłania aplikacji szczególnie zachęcamy Kandydatów zainteresowanych dłuższą współpracą.