Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent ds. sprzedaży

ASSEL sp. z o.o.O firmie

ASSEL sp. z o.o.

Zastawna 25

Pruszcz Gdański

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za proces ,,Pre-sales"

  • Aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów

  • Rozpoznawanie potencjalnych rynków zbytu

  • Bezpośredni kontakt z potencjalnymi klientami w celu nawiązania współpracy w formie mailowej i telefonicznej

  • Utrzymywanie kontaktów z potencjalnymi klientami

  • Uczestnictwo w procesie budowania strategii sprzedaży oraz realny wpływ na kształtowanie procesów

  • Obsługa systemu CRM

  • Bezpośrednia współpraca z handlowcami

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Otwartość, komunikatywność oraz proaktywna postawa

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Silna motywacja do pracy i odpowiedzialność za powierzone działania

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

  • Wiedza techniczna/zainteresowania techniczne będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Elastyczny czas pracy

  • Szkolenia i Program Rozwoju

  • Dogodna lokalizacja z bezpłatnym parkingiem

  • Imprezy integracyjne i prezenty świąteczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

Assel to jedna z największych polskich firm oferujących montaż elektroniki na zlecenie (EMS) – produkujemy urządzenia elektroniczne i elektromechaniczne dla branży przemysłowej i medycznej. Działamy na rynku od 1982 roku.

Inwestujemy w najnowsze technologie oraz zaawansowane systemy informatyczne, które pozwalają dostarczać nam wysokiej jakości usługi dla międzynarodowych klientów. Będąc firmą w 100% o polskim kapitale, samodzielnie tworzymy własne rozwiązania oraz definiujemy kierunki rozwoju. Dzięki temu dajemy naszym pracownikom dużą swobodę w działaniu, pozwalając na lepsze wykorzystanie własnego potencjału i rozwój! Tworzymy silny, młody i dynamiczny zespół wsparty latami doświadczeń.

Jesteśmy laureatem nagrody „Super Pracodawcy Pomorza”, wyróżnienia „Diamentów Forbes” oraz „Orłów Wprost”.

Przewiń do profilu firmy