Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. sprzedaży w firmie deweloperskiej

MATBUD DEVELOPMENT SP. Z O.O.O firmie

MATBUD DEVELOPMENT SP. Z O.O.

Batalionów Chłopskich 85

Warszawa

Matbud Development Sp. z o. o. to polski deweloper mieszkaniowy. Firma realizuje własne projekty budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego, począwszy od stworzenia projektu domu/ mieszkania skrojonego na miarę potrzeb dużej rodziny, po mniejsze mieszkania odpowiednie dla par czy indywidualnych osób szukających własnego, niezależnego m2.

Opis stanowiska:

  • kontakt z klientem
  • dobór i prezentacja właściwych ofert do profilu klienta
  • utrzymywanie stałych i dobrych relacji z klientami
  • przygotowywanie dokumentacji do transakcji
  • praca na na terenie: Warszawy, Ząbek, Marek

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • duża samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży deweloperskiej lub biurze nieruchomości mile widziane

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • praca w młodym, ambitnym zespole
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne