Asystent ds. Sprzedaży

Tirsped Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

TIRSPED Sp. z o.o., jedna z największych firm z sektora usług TSL działająca na rynku od ponad 30 lat poszukuje aktualnie kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • wsparcie dz. sprzedaży w przygotowywaniu ofert na transporty morskie/drogowe/lotnicze/kolejowe.
  • weryfikacja klientów i systematyczne uzupełnianie CRM
  • obsługa zapytań przychodzących
  • Kontakty z armatorami i przewoźnikami.

Wymagania:

  • 1 rok doświadczenia w sprzedaży, branża w TSL mile widziane.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.
  • znajomość języka angielskiego,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w realizowaniu założonych przez firmę celów;
  • chęć do nauki, systematyczność, samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia.
  • ciekawą pracę w doświadczonym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • przyjazną atmosferę i wysoką kulturę pracy.
  • Pakiet medyczny
Buduj swoją karierę z nami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tirsped Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tirsped Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy