Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. sprzedaży

Odylion

Odylion

Syta 114Z

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu sprzedaży w bieżących zadaniach

  • kontynuacja współpracy z dotychczasowymi odbiorcami oraz zawieranie transakcji sprzedaży

  • nawiązywanie współpracy z nowymi odbiorcami oraz dostawcami złomu

  • zatwierdzanie cen na dokumentach zakupu złomu

  • optymalizacja procesu zakupowo – sprzedażowego

  • współpraca z działem logistyki oraz oddziałami firmy

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • inne (w oparciu o mocne strony kandydata)

Nasze wymagania

  • z wykształceniem wyższym, preferowane ekonomiczne lub techniczne

  • ze znajomością języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (poziom B2-C2, inne języki będą atutem)

  • z doświadczeniem w handlu

  • z prawem jazdy kategorii B

  • komunikatywność, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • pozytywne nastawienie i dobrą energię

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność w wykonywaniu zadań i inicjatywę w działaniu

  • dobrą organizację pracy, w tym umiejętność planowania czasu

  • proaktywność w kwestii wdrażania nowych rozwiązań

  • chęć zdobywania wiedzy i edukowania się

  • biegłość w środowisku Microsoft Office 365

  • znajomość strategii, modelów sprzedażowych, technik negocjacyjnych

To oferujemy

  • stałą pracę w rodzinnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zdobycie doświadczenia i możliwość rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o dobre wyniki i kwalifikacje

  • przyjazną, partnerską atmosferę w zespole

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

  • kontrakt B2B

O nas

Firma ODYLION to jedna z największych firm z branży recyklingu w Polsce, specjalizująca się w hurtowym obrocie surowcami wtórnymi takimi jak: metale żelazne, nieżelazne i makulatura. Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb klientów – gwarantując najwyższą jakość towaru, który dostarczamy na czas, profesjonalnie wywiązując się ze wszystkich zobowiązań zawartych w umowie. ODYLION to zespół energicznych ludzi z wiedzą i doświadczeniem, dbających o wysoką jakość obsługi oraz towaru.

Dysponujemy 7 oddziałami zajmującymi się pozyskiwaniem surowców zlokalizowanymi w największych miastach w Polsce. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko pracownika biurowego do obsługi dokumentacji księgowej i wsparcia działu handlu zagranicznego. Praca z możliwością awansu. Biuro spółki mieści się w Warszawie w dzielnicy Wilanów.