Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. sprzedaży

Computer Controls Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zapytań ofertowych oraz poszukiwanie potencjalnych klientów

  • Tworzenie i wysyłanie ofert, prowadzenie kontaktów handlowych

  • Budowanie długofalowych relacji z klientami, opartych na zasadach partnerskiej współpracy, wspieranie klientów w zakresie logistyki dostaw

  • Uczestnictwo w budowaniu strategii sprzedaży komponentów elektronicznych

  • Udział w przedsięwzięciach promocyjnych, np. targi, seminaria

  • Wprowadzanie i bieżące aktualizowanie danych w systemie CRM i ERP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, wskazane techniczne lub ekonomiczne

  • Mile widziane doświadczenie handlowe B2B w branży elektronicznej

  • Dobra znajomość oprogramowania MS Office / Microsoft 365

  • Zdolności negocjacyjne, komunikatywność i samodzielność

  • Wysoka kultura osobista, sumienność i uczciwość

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Udział w ciekawych przedsięwzięciach, kontakty z firmami z całego świata

  • Atrakcyjną płacę, premię za dobre wyniki, udział w szkoleniach

  • Dobre warunki pracy w przyjaznym środowisku

O nas

Jesteśmy międzynarodową firmą dystrybucyjną, która dostarcza produkty, rozwiązania, wsparcie techniczne oraz oferuje wysoką jakość obsługi klientów. Reprezentujemy światowych liderów w dziedzinie oprogramowania EDA/CAD, producentów podzespołów elektronicznych oraz aparatury pomiarowej.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy elastycznej, zmotywowanej i rzetelnej osoby, gotowej dołączyć do naszego działu sprzedaży komponentów elektronicznych.