Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. Sprzedaży

Kancelaria Prawna Lebek i Wspólnicy sp.k.O firmie

Kancelaria Prawna Lebek i Wspólnicy sp.k.

Świętego Mikołaja 7

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zdobywanie informacji o potencjalnych podmiotach mogących być Klientami Kancelarii

  • nawiązywanie kontaktów i umawianie spotkań z potencjalnymi Klientami Kancelarii

  • prowadzenie baz danych

  • przygotowywanie zleconych analiz i raportów na potrzeby Kancelarii

  • dbanie o pozytywny wizerunek Kancelarii wśród Klientów

  • promocja usług Kancelarii

  • nadzór nad poprawnością przesyłanych dokumentów do Kancelarii

  • bezpośrednia współpraca z działem handlowym Kancelarii

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze Klientów w zakresie usług prawniczych

  • wykształcenie prawnicze/administracyjne będzie dodatkowym atutem

  • znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność pracy w środowisku biznesowym

  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami

  • bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności MS Excel i Power Point

  • otwartość, chęć do nauki i poszerzania własnych kompetencji

  • dyspozycyjność i samodzielność w działaniu

  • umiejętności organizacyjne, zaangażowanie i wysoki poziom motywacji do pracy

To oferujemy

  • przyjazną kulturę organizacyjną

  • stabilne zatrudnienie w dużej organizacji

  • pracę w doświadczonym, zmotywowanym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego pod okiem specjalistów