Oferta pracy

Asystent ds. sprzedaży

CUSTO POL S.A.O firmie

  • Wykroty (pow. bolesławiecki)

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Asystent

CUSTO POL SA czołowy producent dywaników oraz dystrybutor akcesoriów samochodowych w Europie.
15 lat doświadczenia na rynku krajowym jak i zagranicznym. Lider w kategorii dywaniki tekstylne oraz PCV.

Opis stanowiska:

Praca polegała będzie na zdobywaniu nowych klientów drogą telefoniczną i e-mailową stąd konieczność bardzo dobrej znajomości języków.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Biegła znajomość języka angielskiego lub i/lub niemieckiego,

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie z wysoką pozycją na rynku zarówno krajowym jak i europejskim,
  • Praca w młodym, dynamicznym zespole,
  • Wynagrodzenie: 2.500 netto  – 3.500 netto

CV można składać osobiście w godzinach od 9 - 17 w siedzibie firmy w Wykrotach przy ul. Parkowej 31
lub za pomocą przycisku APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Custo Pol SA z siedzibą w Wykrotach."

Więcej informacji o firmie na stronie www.custopol.com

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy