Oferta pracy

Asystent ds. sprzedaży z j. francuskim

PLANIKA sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa zlecenie
  • Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Asystent

Planika tworzy piękny i ekologiczny ogień, który dostarcza w postaci kominków na etanol i gaz. Nieprzerwanie inwestujemy w badania i rozwój naszych technologii. Od lat nasze produkty inspirują architektów, designerów
i inwestorów na całym świecie.

Jako firma działamy w duchu organizacji turkusowej, dzięki czemu członkowie naszego zespołu mają możliwość rozwoju zawodowego i osobistego. Praca u nas to szansa na dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w unikalnych projektach międzynarodowych.

W związku z intensywnym rozwojem firmy zapraszamy kandydatów na stanowisko:

Zatrudnienie pogodzisz z nauką czy innymi zobowiązaniami, możesz też zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe.

Wymagania/Obowiązki:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego,
  • Kontakt telefoniczny z architektami w sprawie umawiania spotkań dla handlowców,
  • Prezentacja produktu,
  • Tworzenie baz danych,
  • Komunikatywność,
  • Doświadczenie nie jest wymagane.

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie /niepełny etat -  praca zdalna,
  • Pracę w międzynarodowej firmie, która gwarantuje wykorzystywanie języków obcych,
  • Możliwość pogodzenia pracy z nauką,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy