Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. strategii i kształtowania cen

Tubes International Sp. z o.o.O firmie

  • Bystra 15A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Tubes International Sp. z o.o.

Bystra 15A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, raportowanie oraz bieżące wprowadzanie zmian do umów z klientami,

  • wprowadzanie danych do cenników sprzedażowych,

  • aktualizacja cenników sprzedażowych,

  • udział w procesie ustalania narzutów w cennikach sprzedażowych,

  • udział w projektach optymalizacyjnych,

  • analizy oraz raportowanie związane z procesem kształtowania cen,

  • współpraca z innymi działami oraz spółkami Grupy Tubes.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: ekonomia, finanse i rachunkowość.

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym zaawansowana znajomość MS Excel),

  • umiejętność zarządzania dużymi bazami danych oraz wyciągania wniosków z przeprowadzonych analiz,

  • duże zdolności analityczne, kreatywność, samodzielność, dynamika w działaniu,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • mile widziana znajomość systemów klasy ERP – IFS.

To oferujemy

  • pracę w firmie z ponad 25-letnim,

  • umowę o pracę,

  • pakiet prywatnej opieki zdrowotnej na umowie na czas nieokreślony,

  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności w projektach lokalnych, jak również międzynarodowych,

  • możliwość uczestniczenia w ciekawych procesach analitycznych,

  • realny wpływ na działanie obszaru kształtowania cen.

Tubes International to profesjonalny partner w biznesie w zakresie dostarczania węży oraz złączy przemysłowych i przewodów hydrauliki siłowej dla każdej gałęzi przemysłu. Niezmiennie od 1993 roku firma koncentruje się na rozszerzaniu oferowanych produktów oraz rozwiązań dla przemysłu. Tubes International rozwija się na rynku krajowym jak i zagranicznym stale poszerzając swoją sieć sprzedaży i dystrybucji poprzez swoje oddziały.

37 oddziałów w Polsce i za granicą

80 057 produktów w ofercie

40 423 produktów w ofercie online

Tubes International jest firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się dystrybucją profesjonalnych rozwiązań dla każdej gałęzi przemysłu. Firma od 1993 roku oferuje specjalistyczne produkty w zakresie węży i złączy przemysłowych oraz hydrauliki siłowej stale rozszerzając swoją ofertę. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu Tubes International zbudowało szeroką sieć sprzedaży – współpracując od początku z cenionymi międzynarodowymi producentami, zapewniając produkty najwyższej jakości pod względem technicznym jak również bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Firma Tubes International stale poszerza swoją sieć dystrybucji poprzez rozwój swoich oddziałów oraz działań on-line zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Przewiń do profilu firmy