Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. szkoleń (m/k)

TALENT PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w zakresie obsługi szkoleń stacjonarnych i online,

  • prowadzenie kalendarza szkoleń,

  • współpraca z działem marketingu w zakresie promocji szkoleń,

  • prowadzenie dokumentacji związanej ze szkoleniami,

  • wystawianie dokumentów sprzedażowych i kontrola płatności,

  • moderowanie i obsługa grup na FB,

  • nadzór nad salą szkoleniową i organizacja cateringu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie na stanowisku administracyjnym,

  • dokładność w pracy z dokumentacją,

  • umiejętność posługiwania się MS Excel,

  • samodzielność i odpowiedzialność,

  • dobra organizacja czasu pracy.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • rozwój w firmie będącej liderem na rynku szkoleń beauty,

  • odpowiedzialne stanowisko z jasno określonymi celami,

  • elastyczne godziny pracy.

TALENT PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWEDZIALNOŚCIĄ

Rekrutację prowadzimy dla naszego klienta - Centrum Szkoleniowego działającego w branży beauty. Centrum Szkoleniowe jest liderem na rynku w swoim segmencie i oferuje kilkadziesiąt szkoleń praktycznych. Poszukuje samodzielnej osoby do współpracy w zakresie wsparcia administracyjnego procesu szkoleń.

Przewiń do profilu firmy