Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. szkoleń

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 05.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    O nas

    400 szkół w całej Polsce, 28 500 uczniów w 2018, 25 lat na rynku... - jak widzisz, nie jesteśmy typową szkołą językową. Early Stage to... szkoła-rakieta!;) Wszystko dzięki unikalnej metodzie, która zapewnia ponadprzeciętne efekty w nauczaniu dzieci i młodzieży języka angielskiego. Podczas zajęć lektorzy angażują wyobraźnię uczniów, pamięć i zmysły, co umożliwia przyswajanie nowej wiedzy w sposób naturalny i zgodny z indywidualnym rozwojem każdego dziecka.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Szukamy zorganizowanej, zaradnej i energicznej osoby do naszego teamu HR.

    Obowiązki:

    • organizacja szkoleń i webinariów odbywających się w Early Stage;
    • obsługa programów do zapisów i sprzedaży szkoleń;
    • pomoc w organizacji konferencji;
    • wsparcie franczyzobiorców w administrowaniu systemem eRecruiter;
    • wsparcie zespołu HR w bieżących zadaniach.

    Wymagania:

    Super, jeśli już organizowałaś/eś różne wydarzenia ale nie musisz mieć doświadczenia – chętnie podzielimy się naszym i będziemy wspólnie zdobywać kolejne.
    Zależy nam na Twoim zapale, umiejętności organizacji czasu i dobrej koordynacji zadań.
    Mile widziane studentki lub studenci.

    Oferujemy:

    • umowę zlecenie z perspektywą umowy o pracę;
    • pracę w przyjaznym i otwartym zespole w centrali rozwijającej się firmy;
    • wsparcie :)
    • możliwości rozwoju i zdobycia ciekawych doświadczeń.