Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. techniczno-handlowych

  • Nowy Lubosz (pow. kościański), wielkopolskie
  • Asystent
  • 22.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MAKRI sp. z o.o.

    Makri Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko:

    Miejsce pracy: Nowy Lubosz (pow. kościański)

    Zakres obowiązków:

    • przygotowanie ofert handlowych,
    • przygotowanie kart technologicznych, ustalenie technologii wykonania z działem produkcji, kompletowanie pełnej dokumentacji technicznej do KTP
    • aktywnie przekazywanie informacji produkcyjnych do przełożonego oraz działu produkcji,
    • współpraca z działem produkcji dotycząca przebiegu planu zamówień.
    • Przygotowywanie, obróbka rysunków technicznych – 2D i 3D
    • Analiza informacji od klientów w celu poprawy obsługi i realizacji zamówień
    • Opracowanie w każdym miesiącu zestawienia sprzedaży dla podsumowania sprzedaży
    • Informowanie klientów o postępach realizacji zamówień
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy
    • Inne prace zlecone przez przełożonych

    Wymagania:

    • Wykształcenia min. średniego, możliwość zatrudnienia studenta
    • Prawo jazdy kat. B
    • Podstawowa znajomość języka angielskiego
    • Znajomość obsługi programów z pakietu MS OFFICE
    • Umiejętności sprawnej pracy w zespole
    • Kreatywność

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Makri Sp. z o.o.  z siedzibą w Nowym Luboszu, ul. Kościańska 15,  adres e-mail: [email protected]

    Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.