Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. umów

PRAGMAGO SA

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • generowanie, uzupełnianie i kompletowanie dokumentacji umownej,

  • koordynowanie procesu podpisywania umów,

  • obsługa bieżącej korespondencji prowadzonej z klientami i urzędami.

Nasze wymagania

  • biegłość w obsłudze komputera (pakiet Office),

  • gotowość do zaangażowania się w aktywności powtarzalne i szablonowe,

  • skrupulatność, rzetelność i samodzielność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w uznanej firmie faktoringowej na podstawie umowy o pracę na pół etatu / cały etat,

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego i praktycznych umiejętności,

  • znakomitą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

PRAGMAGO SA

Jesteśmy PragmaGO i dostarczamy produkty finansowe online dla biznesu. Od ponad 20 lat na rynku, ale o kulturze fintechowej, wszystkie tradycyjne usługi finansowe przenieśliśmy do internetu. Natkniesz się na nie, jak odkryjesz nieskończone możliwości prowadzenia firmy online.

Przewiń do profilu firmy