Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. walidacji

JWP Rzecznicy Patentowi Dorota Rzążewska Sp.K.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

JWP Rzecznicy Patentowi Dorota Rzążewska Sp.k.

JWP Rzecznicy Patentowi jest jedną z wiodących kancelarii patentowych w Polsce. Od ponad 28 lat doradzamy krajowym i międzynarodowym firmom, jednostkom naukowo-badawczym oraz indywidualnym twórcom i wynalazcom dostarczając wiedzę i wszechstronną pomoc prawną w zakresie ochrony i zarządzania własnością intelektualną i przemysłową w Polsce i zagranicą.  Stuosobowy zespół kancelarii tworzą doświadczeni krajowi i europejscy rzecznicy patentowi, prawnicy, konsultanci i eksperci różnych specjalności. Prowadzimy biura w Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Wrocławiu. www.jwp.pl

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie danych i dokumentów do systemu zarządzania oraz ich weryfikacja;
  • Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów w zespole;
  • Zgromadzenie i przygotowanie dokumentacji wymaganej do złożenia do Urzędu Patentowego;
  • Kontakt i prowadzenie korespondencji z klientami polskimi i zagranicznymi/urzędami/tłumaczami;
  • Nadzorowanie porządku w aktach spraw wedle ustalonego wzoru, włączanie do akt kopii sporządzonych przez rzecznika pism w sprawie;
  • Weryfikacja dokumentów w języku angielskim;
  • Dozorowanie terminów urzędowych;
  • Wystawianie i weryfikacja faktur;
  • Współpraca z księgowością.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (na poziomie co najmniej średnio zaawansowanym pozwalająca na samodzielne prowadzenie korespondencji z klientem tj. poziom B2);
  • Dokładność, skrupulatność, dbałość o szczegóły, precyzja;
  • Zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania;
  • Samodzielność, komunikatywność, dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność skupiania się w warunkach pracy pod presją czasu;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint);
  • Znajomość programu Photoshop będzie dodatkowym atutem;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dokumentacją.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Prywatny pakiet opieki medycznej, kartę Multisportu, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, naukę języka angielskiego, atrakcyjny system premiowy, krótsza praca w każdy piątek;
  • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez JWP Rzecznicy Patentowi Dorota Rzążewska Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żelaznej 28/30 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000)". Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest JWP Rzecznicy Patentowi Dorota Rzążewska Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żelaznej 28/30. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Co sprawia, że warto pracować w naszej kancelarii?

  • Przejrzysta ścieżka rozwoju zawodowego
  • Mentoring i szkolenia
  • Udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach
  • 7 h czas pracy w piątki
  • Finansowanie aplikacji, studiów i kursów językowych
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Pakiet medyczny
  • Karta MultiSport

Ogłoszenie archiwalne