Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. WCM

  • Brzesko, małopolskie
  • Asystent
  • 13.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa CANPACK jest jednym z wiodących producentów opakowań na świecie, zatrudniającym obecnie niemal 7000 osób
    w kilkudziesięciu zakładach zlokalizowanych na czterech kontynentach. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    (World Class Manufacturing)

    Miejsce pracy: Brzesko

    Zadania na stanowisku:

    • Wdrażanie metodologii i narzędzi WCM (LEAN) w zakładach w Polsce i za granicą,
    • Prowadzenie szkoleń w/w zakresie,
    • Wdrażanie i rozwijanie narzędzi IT wspierających procesy (raportowanie/SCADA/MES),
    • Wykonywanie cyklicznych weryfikacji/audytów standardów WCM,
    • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych, analiz i raportów związanych z działalnością WCM.

    Jakich kandydatów szukamy?:

    • Posiadających wykształcenie wyższe techniczne,
    • Ze znajomością metodologii Lean Manufacturing, WCM,
    • Z umiejętnością prowadzenia szkoleń i warsztatów,
    • Z bardzo dobrą znajomością pakietu MS Office (głównie Excel i Power Point),
    • Zaangażowanych oraz z nastawieniem na pracę zespołową,
    • Z dobrą znajomością języka angielskiego (min. B1),
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym.

    Nasza oferta:

    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony po 1 roku zatrudnienia)
    • Konkurencyjne wynagrodzenie + dodatek zmianowy + premia roczna
    • Dofinansowanie do wczasów oraz aktywności sportowej i kulturalnej
    • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych – wdrożenie na stanowisko pracy pod okiem doświadczonego opiekuna
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, przejrzysta ścieżka rozwoju i awansu
    • Ubezpieczenie na życie

      Pracowniczy Program Emerytalny
    • Możliwość poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek, wytwarzanych dla największych międzynarodowych producentów napojów
    • Prywatna opieka medyczna
    • Praca w zgranym zespole, w dobrej atmosferze
    • Możliwość uzyskania nagrody za polecenie pracownika w ramach "Konkursu poleceń pracowniczych"
    • Pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV poprzez klikając na przycisk „Aplikuj”.

    Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
    bottom