Oferta pracy

Asystent ds. weryfikacji i tłumaczeń

KONTEKST spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.O firmie

KONTEKST spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Centrum

Warszawa

Biuro tłumaczeń specjalistycznych, obsługujące największe firmy działające w Polsce i Unii Europejskiej, poszukuje osoby na stanowisko:

miejsce pracy: Warszawa-Centrum

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne),
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy tłumacza, w tym w zaawansowanej obsłudze programów CAT,
  • pracę w młodym i zgranym zespole w stabilnej firmie (ponad 40 osób),
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta MultiSport itp.).

Główne zadania:

  • wstępna weryfikacja tłumaczeń pod względem technicznym oraz językowym,
  • wstępna korekta stylistyczna i merytoryczna tekstów (pod okiem weryfikatora),
  • tłumaczenia, weryfikacja i inne prace w programie memoQ,
  • wykonywanie prostych tłumaczeń na wzorach,
  • techniczna obróbka plików tekstowych oraz transkrypcja materiałów audiowizualnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (kierunek filologiczny),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i przynajmniej dobra innego języka obcego (preferowane języki europejskie: hiszpański, francuski, niemiecki, rosyjski),
  • nienaganna polszczyzna,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość narzędzi CAT i doświadczenie w tłumaczeniu będą dodatkowym atutem.

CV wraz z krótkim listem motywacyjnym prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy