Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. wprowadzania danych

EKSI Consulting Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Asystent

EKSI Consulting Sp. z o.o. jest firmą doradczą, wspierającą polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa w działaniach ukierunkowanych na rozwój, wzrost wartości oraz konkurencyjności na rynku. W chwili obecnej, na potrzeby realizacji kontraktu z jednym z klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko asystetna ds. wprowadzania danych.

ASYSTENT DS. WPROWADZANIA DANYCH

Zakres obowiązków

  • Efektywna praca z dużą ilością danych
  • Wprowadzanie danych do systemu informatycznego klienta
  • Obsługa systemów informatycznych klienta w zakresie aktualizacji danych
  • Współpraca z koordynatorami z oddziałów zagranicznych oraz kontrahentami klienta w języku angielskim

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Dobrej znajomości obsługi komputera (środowisko MsOffice)
  • Dokładności i skrupulatności
  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków oraz umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • Dobrej organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjną lokalizację (centrum Poznania)
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie w okresie próbnym z późniejszą możliwością zatrudnienia na stałe
  • Możliwość nabycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym otoczeniu
  • Częściowa możliwość świadczenia telepracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich aplikacji drogą mailową za pomocą przycisku:

Ogłoszenie archiwalne