Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do AGIL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w: ul. Czesława Miłosza 39, 61-461 Poznań (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. wprowadzania danych

AGIL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 20 sie 2021
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Efektywna praca z dużą ilością danych

  • Wprowadzanie danych do systemu informatycznego klienta

  • Obsługa systemów informatycznych klienta w zakresie aktualizacji danych

  • Współpraca z koordynatorami z oddziałów zagranicznych oraz kontrahentami klienta w języku angielskim

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość obsługi komputera (środowisko MsOffice)

  • Dokładność i skrupulatność

  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków oraz umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

  • Dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Atrakcyjną lokalizację (centrum Poznania)

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie w okresie próbnym z późniejszą możliwością zatrudnienia na stałe

  • Możliwość nabycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym otoczeniu

  • Częściowa możliwość świadczenia telepracy

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

AGIL GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

AGIL Group Sp. z o.o. jest firmą doradczą, wspierającą polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa w działaniach ukierunkowanych na rozwój, wzrost wartości oraz konkurencyjności na rynku. W chwili obecnej, na potrzeby realizacji kontraktu z jednym z klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko asystetna ds. wprowadzania danych.

Przewiń do profilu firmy