Oferta pracy

Asystent ds. Wprowadzania Danych

SDI Media A/S (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

  • Wołoska 7, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 21 godzin temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Wołoska 7

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie danych do systemów produkcyjnych i finansowych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania poszczególnych działów (m.in. utrzymywanie kartotek klientów, dostawców)

  • Tworzenie projektów dla działów produkcyjnych, na podstawie nadesłanych zgłoszeń

  • Dbanie o poprawność danych w systemie, weryfikacja z innymi użytkownikami systemu

  • Ścisła współpraca z wszystkimi uczestnikami procesu

  • Dbanie o przestrzeganie procedur i instrukcji, bieżąca ich aktualizacja

Nasze wymagania

  • Biegła obsługa Ms Excel i Outlook (zakres podstawowy)

  • Skrupulatność i dbałość o szczegóły

  • Komunikatywny angielski

  • Doświadczenie w pracy z danymi

  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Znajmość programu Navision lub innego systemu ERP

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub zlecenie (zależnie od preferencji kandydata)

  • Elastyczny czas pracy

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników