Ta oferta pracy jest nieaktualna od 108 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. wprowadzania danych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 05.12.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Integrum Management to ogólnopolska firma od 10 lat kompleksowo zajmująca się
    zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi oraz powierzchniami biurowymi.
    W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Wymagania:

    • Mile widziani studenci IV,V rok studiów,
    • Dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel oraz pakietu Office,
    • Znajomość systemów księgowych mile widziana,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Dobra umiejętność organizacji pracy.

    Zadania:

    • Wprowadzanie danych do systemu księgowego,
    • Przygotowanie zestawień zgodnie z poleceniami przełożonych,
    • Wsparcie działu w obowiązkach administracyjnych: pakowanie korespondencji, archiwizacja dokumentów.

    Oferujemy:

    • Elastyczne godziny pracy,
    • Możliwość pracy na części etatu,
    • Pracę w przyjaznej atmosferze,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV poprzez przycisk APLIKUJ.

    Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji zarówno obecnego procesu rekrutacji jak i naborów organizowanych w przyszłości (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).