Asystent ds. wprowadzania danych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 05.12.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 04.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Integrum Management to ogólnopolska firma od 10 lat kompleksowo zajmująca się
    zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi oraz powierzchniami biurowymi.
    W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Wymagania:

    • Mile widziani studenci IV,V rok studiów,
    • Dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel oraz pakietu Office,
    • Znajomość systemów księgowych mile widziana,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Dobra umiejętność organizacji pracy.

    Zadania:

    • Wprowadzanie danych do systemu księgowego,
    • Przygotowanie zestawień zgodnie z poleceniami przełożonych,
    • Wsparcie działu w obowiązkach administracyjnych: pakowanie korespondencji, archiwizacja dokumentów.

    Oferujemy:

    • Elastyczne godziny pracy,
    • Możliwość pracy na części etatu,
    • Pracę w przyjaznej atmosferze,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV poprzez przycisk APLIKUJ.

    Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji zarówno obecnego procesu rekrutacji jak i naborów organizowanych w przyszłości (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).