Ta oferta pracy jest nieaktualna od 75 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds Wsparcia Działu HR (Umowa Na 4 Miesięce)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 02.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Asystent ds wsparcia działu HR (umowa na 4 miesięce)
    Miejsce pracy: Warszawa
    3-12-51201
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej prężnie rozwijającej się organizacji, pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Zadania na stanowisku:

    • wsparcie w zakresie obsługi logistycznej prowadzonych procesów rekrutacyjnych oraz procesu wdrożenia pracownika do organizacji,
    • dbanie o prawidłowy przepływ dokumentacji i informacji związanej z prowadzonymi procesami,
    • współpraca z managerami w zakresie prowadzonych projektów,
    • zarządzanie kalendarzem spotkań z kandydatami,
    • kontakt telefoniczny i mailowy z kandydatami uczestniczącymi w procesach rekrutacyjnych,
    • przygotowanie i przekazanie nowym pracownikom dokumentacji związanej z zatrudnieniem,
    • organizacja działań w zakresie procesu wdrożenia dla nowozatrudnianych osób.

    Wymagania

    • doświadcznie na stanowisku administracyjnym
    • dostępność od zaraz
    • płynna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
    • dokładność i skrupulatność,
    • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Korzyści

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 4 miesięcy
    • praca w międzynarodowym środowisku,
    • biuro firmy zlokalizowane w Centrum Warszawy,
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozpoznawanej na rynku organizacji.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych". Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment.

    Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

    Grafton Recruitment Polska sp. z o.o. jest wpisany do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 812.