Oferta pracy

Asystent ds. wsparcia IT

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Ożarów Mazowiecki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Asystent

Dla naszego klienta z branży AGD poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystenta ds. wsparcia iTNumer ref.: AIT/2021/02/KW

Zadania:

  • przygotowywanie narzędzi do obsługi baz danych,
  • sporządzanie raportów,
  • współpraca z różnymi działami firmy.

Oczekiwania:

  • zaawansowana znajomość obsługi komputera,
  • wymagana znajomość MS Excel na poziomie eksperckim,
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B2,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • odpowiedzialność i kreatywność,
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji.

Mile widziane:

  • status studenta,
  • dostępność minimum 20 godz. tygodniowo,
  • znajomość MS Access, SAP.

Oferujemy:

  • pracę na pół etatu z możliwością zwiększenia wymiaru czasu pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wyposażenie służbowe: laptop, telefon,
  • pracę w zgranym, międzynarodowym zespole,
  • możliwość podnoszenia kompetencji.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne